1 2 3 4 5 6 7

Witamy na stronie projektu "Skorzystaj z porady - rozwiąż swój problem"

Miło nam poinformować, iż od dnia dzisiejszego mogą już Państwo korzystać ze strony internetowej projektu pt. ?Skorzystaj z porady ? rozwiąż swój problem!? współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Strona www.bpo.stowdeb.pl stworzona została specjalnie na potrzeby realizowanego przez Stowarzyszenie ?Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno? od stycznia 2011 roku projektu dotyczącego poradnictwa obywatelskiego i stanowić ma kompendium informacji o niniejszym przedsięwzięciu.

Cel projektu, założenia i zaplanowane w jego ramach działania, grupa docelowa ? do kogo kierowane jest wsparcie opisane zostały w zakładce O projekcie.

W Aktualnościach informować będziemy m.in. o postępach w realizacji zadania, aktualnych wydarzeniach, czy nieoczekiwanych zmianach, np. w harmonogramie dyżurów.

Za pośrednictwem formularza dostępnego w zakładce Porady on-line nasi doradcy będą udzielać porad/ informacji obywatelskich drogą elektroniczną.

Dane teleadresowe Punktów , w których będzie można skorzystać z porady/ informacji umieszczone są w zakładce Punkty Poradnictwa Obywatelskiego oraz w dolnej części - Gdzie doradzamy?  ze wskazaniem nazwiska doradcy oraz odesłaniem do aktualnego (z danego miesiąca) harmonogramu dyżurów w poszczególnych miejscach.

Ponadto na stronie zamieszczone są:

  • informacja,  czym jest Biuro Porad Obywatelskich, Związek Biur Porad Obywatelskich, standardy, zasady i  metody świadczenia porad, zakres w jakim udzielane  są porady/ informacje obywatelskie;
  • ogólna informacja o Stowarzyszeniu ? instytucji realizującej niniejszy Projekt z krótką historią powstania i działalności Biura Porad Obywatelskich w Debrznie;
  • skład osobowy zespołu doradzającego;
  • regulamin udzielania porad/ informacji obywatelskich, który szczegółowo określa m.in. procedurę udzielania porad w każdej dostępnej formie: osobistej wizyty w Biurze Porad Obywatelskich/ Punkcie Poradnictwa Obywatelskiego, telefonicznie, listownie oraz e-mail, ze wskazaniem formalności, jakich musi dopełnić potencjalny uczestnik Projektu/ klient;
  • zbiorcze zestawienie harmonogramów dyżurów z rozbiciem na poszczególne miesiące;
  • dane kontaktowe;
  • mapy wskazujące lokalizację Biura Porad Obywatelskich Debrznie oraz Punktów Poradnictwa Obywatelskiego w terenie.

 

Dodatkowo na stronie internetowej umieszczona została SONDA badająca poziom satysfakcji z udzielanych porad.  Klienci, korzystający z pomocy doradców będą mogli wyrazić swoją opinię zaznaczając właściwą odpowiedź.

Zapraszamy do odwiedzin i korzystania z pomocy naszych doradców.

 


Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Copyright @ 2011 Skorzystaj z porady - rozwiąż swój problem.
Wykonanie: Grzegorz Surowy